- Aidat ve bağışlarınızı .......... Şubesi, Şube Kodu:246, Hesap No: .... nolu hesaba yatırabilirsiniz.
Duyurular

WEB SİTEMİZ EN GÜNCEL HALİYLE YAYIN HAYATINA BAŞLAMIŞTIR...


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Isparta Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,8518   5,8624
EURO 6,5549   6,5667
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 29
Dün: 33
Toplam: 26555
DEĞERLİ SÜTÇÜLERLİ HEMŞEHRİLERİM...


Saygıdeğer Üyelerimiz, Hanımefendiler, Beyefendiler, Sevgili Gençler ve Çok değerli Çocuklarımız,

Şahsım ve Yönetim Kurulumuz adına sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum… ‘Isparta Sütçülerliler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’nin 04.05.2017 tarihinde gerçekleştirdiği Olağan Genel Kurulu'na göstermiş olduğunuz ilgiye ve bizlere vermiş olduğunuz desteğe şahsım ve yönetim kurulum adına  teşekkür ederim.

Değerli hemşerilerim; resmi derneğimiz 2000 yılında ilçemiz ileri gelen büyükleri tarafından, birlik-beraberlik, dayanışma, örf-adet, gelenek- göreneklerimizi yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak adına kurulmuştur. Bundan evvel dernekleşme adına değerli büyüklerimiz kökleri çok daha eskiye dayanan dernekleşme faaliyetlerinin çekirdeği diyebileceğimiz temelleri attılar. Derneğimiz, tüm köylülerimize, ilçe halkımıza ve Isparta’da yaşamakta olan değerli hemşerilerimize hizmet vermektedir. Bu bağlamda aramızda bulunan ve emeği geçen tüm kurucularımıza,dernek  başkanlarımıza,yönetim kurulunda bulunan tüm arkadaşlarıma şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ederim. Şu an aramızda bulunmayan tüm Üyelerimizi de Şükranla Yâd Ediyoruz. Ayrıca derneğimize çok büyük emekleri olan rahmetli Dağlıoğlu lakabıyla anılan Mustafa OĞUZTÜRK abimizi de rahmetle anıyoruz

    Dernekler, Sivil Toplum Kuruluşlarının ilk basamağıdır. Birlikteliği, dayanışmayı, yardımlaşmayı, kültürel varlıkları ortaya çıkararak yaşatmayı ve geliştirmeyi amaçlar. Üyeler ve hemşeriler arası iletişim kurulmasını akrabalık bağlarının yanında, hemşerilik bağlarının güçlenmesini sağlar.

“Güzel şeyler yapmak, şu gök kubbede hoş bir seda bırakabilmek, hayırlı işlere vesile olmak niyetindeyiz.’’

SÜDER olarak, yapmış olduğumuz faaliyetlerde dernekler arası işbirliğine de büyük önem veriyoruz.

Bu birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde devam eden derneğimizin bizim göremediğimiz  mutlaka eksiklikleri vardır, yapılması gereken çok iş var  elbette. Yapmak niyetinde olduğumuz projelerin sizlerin katılım ve destekleri ile anlam kazanacağını bilmenizi istiyoruz. Sizlerin aktif katılımı ile derneğimiz işlevini kendisinden beklenen misyonu tam olarak eda etmiş olacaktır. Bu amaçla derneğimizi  omuz omuza vererek, sosyal ve kültürel anlamda eksikliklerimizin giderileceği kaliteli bireyler yetişmesine destek olan bir yapı haline getirmeyi hedefliyoruz.

Bu kapsamda yapmayı planladığımız sosyal faaliyetlerimizden;

• Kişisel Gelişim Programları
• Kültür Gezileri
• Bayram Programları
• Piknik Şölenleri  
• Ramazan Etkinlikleri

Bizler birbirimizden kopamayız, birbirimizi unutamayız. Acı günümüzde de mutlu günümüzde de hep bir arada olduk ve böylede olmaya devam edeceğiz. Bu şekilde düzenlenecek olan tüm sosyal faaliyetlerimizin amacı da budur.

Değerli Sütçülerliler,

Sizleri derneğimize sahip çıkmaya birliğimizin, beraberliğimizin, kardeşliğimizin pekişmesi için çaba göstermeye davet ediyoruz.

Değerli Görüş ve Önerilerinizi gerek internet  kanalıyla e-mail adresimden erkut@suder32.org , dilerseniz şahsım ve yönetim kurulumuza sözlü veya yazılı olarak iletebilirsiniz.     

En içten dileklerimle sizleri şahsım ve yönetim kurulum adına saygı ve sevgilerimle selamlarım

                                                                                                    Dernek Başkanı                                                                                                               ERKUT ÜNVEREN

15.07.2017
ERKUT ÜNVEREN
Okunma Sayısı: 650


ERKUT ÜNVEREN Diğer Yazıları

Yazdır


Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Günlük Gazeteler