- Aidat ve bağışlarınızı .......... Şubesi, Şube Kodu:246, Hesap No: .... nolu hesaba yatırabilirsiniz.
Duyurular

WEB SİTEMİZ EN GÜNCEL HALİYLE YAYIN HAYATINA BAŞLAMIŞTIR...


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Isparta Hava Durumu
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,3710   5,3807
EURO 6,0755   6,0865
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 16
Dün: 24
Toplam: 19985
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
 
  Bizden Haberler

   3 ÜNCÜ SÜDER FUTBOL TURNUVASI DAVET
  Derneğimizin her yıl düzenli olarak düzenlediği Geleneksel Halı saha Futbol Turnuvası 25 MART 2018 Pazar Günü SAAT 13.00 te başlayacak. Futbol turnuvası açılış törenimize tüm hemşehrilerimiz ve dostlarımızı davet ederiz. Devamı..

   REGAİP KANDİLİ KUTLAMA MESAJI
  Devamı..

   DÜNYA DOWN SENDROMLULAR GÜNÜ MESAJI
  Bugün Dünya Down Sendromu günü. Hepimizin bildiği gibi Down Sendromu olarak nitelendirilen genetik farklılık canlılarda bulunan 21. sıradaki kromozomun 3 tane oluşundan geliyor. Bu nedenle her yıl üçüncü ayın yirmi birinci günü, Down Sendromuna dikkat çekiyor, Down Sendromlu bireylerimizin hayatlarına destek olmak... Devamı..

   14 MART TIP BAYRAMI KUTLAMASI
  SÜDER olarak insanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren tıp çalışanlarımızın insan yaşamına saygıyı ifade eden 14 Mart Tıp bayramını kutluyoruz. Devamı..

   ISPARTA'DAN SÜTÇÜLER'E GÜNÜ BİRLİK GEZİ
  Sütçüler'de boş veya dolu bir evi olan hemşehrilerimize yönelik olarak Eko kültür proje kapsamında yöresel ürünlerimizi yerinde görmek ve envanterini çıkarmak için bu işe gönüllü bir hemşehrimizin finansmanında, sütçüler cuma pazarına alışveriş yapmak ve yöresel ikramlı kahvaltı sofrası keyfi yaşamak isteyenler pazar... Devamı..

   MUSTAFA ÜSTÜN ISPARTA DA HEMŞEHRİLERİ İLE BULUŞUYOR
  Yapmış olduğu hizmetlerle ilçemize büyük değerler kazandıran Sütçüler Belediye Başkanımız sayın Mustafa ÜSTÜN, ilçemiz için hayati önem arz eden konularda konuşmak ve projelerini, fikirleri hemşireleri ile paylaşmak için 22 Aralık Cuma günü saat: 15.00 de  6 Mart Atatürk Caddesinde bulunan Öğretmen evi toplantı... Devamı..

   RAZİYE BALCI ETNOĞRAFYA MÜZESİ SİZLERİ BEKLİYOR
  Değerli hemşehrimiz Raziye Balcı tarafından Torosların tepesinde Sütçüler Boğazköy Balcılar mahallesinde tamamen amatör bir ruhla kurulan bu Etnografya müzesi, bir kadının ülkemiz genelinde ilk oluşturduğu bir müze galeridir.  Devamı..

   SÜTÇÜLER’DE TURİZM
  Doğasıyla, kültürüyle Sütçüler ilçesi büyük bir zenginliğe sahip. Sütçüler Belediyesi tarafından yapılan tatil köyü düzeyinde ziyaretçilere fırsatlar sunuluyor. Melikler Köprüsünün de yapılmasıyla ilçeye ulaşımda daha kolaylaştı. Ancak İlçe Belediye Başkanı Mustafa Üstün, Çandır, Müezzinler ve Sütçüler arasındaki... Devamı..

   DERNEĞİMİZİN 15 TEMMUZ AÇIKLAMASI
  Isparta'da yaşayan Sütçüler'li hemşehrilerimizin tarihi, kültürel, sanatsal, ekonomi, ve bir çok alanda araştırmalar yaparak ilçeyi geliştirmek üzere kurulan Isparta Sütçülerliler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği (SÜDER) , 15 Temmuz hain darbe ve bozgunculuk girişiminin yıl dönümü sebebiyle bir açıklama yayınladı. Devamı..

   DERNEĞİMİZİN WEB SİTESİ ARTIK YAYINDA
  2 ay önce yapılan Isparta Sütçülerliler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Olağan kongresi sonrası göreve başlayan Erkut ÜNVEREN başkanlığındaki yeni yönetimin ilk faaliyeti derneğin resmi web sitesini açmak oldu.  Devamı..
1 2 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Günlük Gazeteler