- Aidat ve bağışlarınızı .......... Şubesi, Şube Kodu:246, Hesap No: .... nolu hesaba yatırabilirsiniz.
Duyurular

WEB SİTEMİZ EN GÜNCEL HALİYLE YAYIN HAYATINA BAŞLAMIŞTIR...


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Isparta Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 6,5465   6,5583
EURO 7,4687   7,4822
       
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 9
Dün: 30
Toplam: 14734
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
 
  Bizden Haberler

   14 MART TIP BAYRAMI KUTLAMASI
  SÜDER olarak insanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren tıp çalışanlarımızın insan yaşamına saygıyı ifade eden 14 Mart Tıp bayramını kutluyoruz. Devamı..

   ISPARTA'DAN SÜTÇÜLER'E GÜNÜ BİRLİK GEZİ
  Sütçüler'de boş veya dolu bir evi olan hemşehrilerimize yönelik olarak Eko kültür proje kapsamında yöresel ürünlerimizi yerinde görmek ve envanterini çıkarmak için bu işe gönüllü bir hemşehrimizin finansmanında, sütçüler cuma pazarına alışveriş yapmak ve yöresel ikramlı kahvaltı sofrası keyfi yaşamak isteyenler pazar... Devamı..

   MUSTAFA ÜSTÜN ISPARTA DA HEMŞEHRİLERİ İLE BULUŞUYOR
  Yapmış olduğu hizmetlerle ilçemize büyük değerler kazandıran Sütçüler Belediye Başkanımız sayın Mustafa ÜSTÜN, ilçemiz için hayati önem arz eden konularda konuşmak ve projelerini, fikirleri hemşireleri ile paylaşmak için 22 Aralık Cuma günü saat: 15.00 de  6 Mart Atatürk Caddesinde bulunan Öğretmen evi toplantı... Devamı..

   RAZİYE BALCI ETNOĞRAFYA MÜZESİ SİZLERİ BEKLİYOR
  Değerli hemşehrimiz Raziye Balcı tarafından Torosların tepesinde Sütçüler Boğazköy Balcılar mahallesinde tamamen amatör bir ruhla kurulan bu Etnografya müzesi, bir kadının ülkemiz genelinde ilk oluşturduğu bir müze galeridir.  Devamı..

   SÜTÇÜLER’DE TURİZM
  Doğasıyla, kültürüyle Sütçüler ilçesi büyük bir zenginliğe sahip. Sütçüler Belediyesi tarafından yapılan tatil köyü düzeyinde ziyaretçilere fırsatlar sunuluyor. Melikler Köprüsünün de yapılmasıyla ilçeye ulaşımda daha kolaylaştı. Ancak İlçe Belediye Başkanı Mustafa Üstün, Çandır, Müezzinler ve Sütçüler arasındaki... Devamı..

   DERNEĞİMİZİN 15 TEMMUZ AÇIKLAMASI
  Isparta'da yaşayan Sütçüler'li hemşehrilerimizin tarihi, kültürel, sanatsal, ekonomi, ve bir çok alanda araştırmalar yaparak ilçeyi geliştirmek üzere kurulan Isparta Sütçülerliler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği (SÜDER) , 15 Temmuz hain darbe ve bozgunculuk girişiminin yıl dönümü sebebiyle bir açıklama yayınladı. Devamı..

   DERNEĞİMİZİN WEB SİTESİ ARTIK YAYINDA
  2 ay önce yapılan Isparta Sütçülerliler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Olağan kongresi sonrası göreve başlayan Erkut ÜNVEREN başkanlığındaki yeni yönetimin ilk faaliyeti derneğin resmi web sitesini açmak oldu.  Devamı..
1 2 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Günlük Gazeteler