- Aidat ve bağışlarınızı .......... Şubesi, Şube Kodu:246, Hesap No: .... nolu hesaba yatırabilirsiniz.
Duyurular

WEB SİTEMİZ EN GÜNCEL HALİYLE YAYIN HAYATINA BAŞLAMIŞTIR...


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Isparta Hava Durumu
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,4544   5,4643
EURO 6,1905   6,2016
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 18
Dün: 57
Toplam: 22917
DERNEĞİMİZİN WEB SİTESİ ARTIK YAYINDA
 
 

2 ay önce yapılan Isparta Sütçülerliler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Olağan kongresi sonrası göreve başlayan Erkut ÜNVEREN başkanlığındaki yeni yönetimin ilk faaliyeti derneğin resmi web sitesini geliştirmek oldu. 

Dernek için bir internet sitesi yararlı bir hizmet olduğunu vurgulayan Dernek Başkanı Erkut ÜNVEREN, bu faliyetlerin içinde olmaktan çok mutlu olduğunu, tüm Sütçülerlilerin dernek faaliyetlerini www.suder32.org adresinden takip edebileceklerini söyledi. 


Sütçüler ilçesinden haberlerin yer aldığı sitede özellikle foto galeri bölümünde nostalji fotoğraflara önem verdiklerini belirten Erkut ÜNVEREN, “Tüm hemşerilerimizden ellerinde olan nostalji fotoğrafları bizimle paylaşmaların bekliyorum. Derneğimizin web sayfasına tüm hemşerilerimizin gereken ilgi ve alakanın gösterilmesini ümit ediyorum.” dedi. 

Site sayesinde dünyanın dört bir yanındaki Sütçülerlilerin birbirinden ve ilçelerinden haberdar olabileceğini söyleyen Erkut ÜNVEREN, “Böylece hemşerilerimiz arasındaki birlik ve beraberlik duygusunun gelişmesine katkıda bulunacağız. Hemşerilerimizin derneğimizin ve sitemizin gelişmesine katkı vereceklerine inancım sonsuzdur” diye konuştu.

Web sitesi yönetim birimi yapmış olduğu açıklamada ise "hali hazırda güncellemeleri devam eden ve tamamlanmak üzere olan web sitemizin geliştirilmesine önümüzdeki günlerde de devam edilecek. 
Bu geçiş süreci boyunca sitemizin kimi bölümlerine erişimde yaşanabilecek aksaklıklar konusunda anlayışınız için teşekkür ederiz " dedi.


15.07.2017 Okunma Sayısı: 555

 


Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Günlük Gazeteler