- Aidat ve bağışlarınızı .......... Şubesi, Şube Kodu:246, Hesap No: .... nolu hesaba yatırabilirsiniz.
Duyurular

WEB SİTEMİZ EN GÜNCEL HALİYLE YAYIN HAYATINA BAŞLAMIŞTIR...


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Isparta Hava Durumu
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,4544   5,4643
EURO 6,1905   6,2016
       
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 18
Dün: 57
Toplam: 22917
REGAİP KANDİLİ KUTLAMA MESAJI
 
 

İçinde bulunduğumuz mübarek üç aylar ve içerisinde bulunan mübarek gün ve geceler, Yüce Rabbimiz tarafından bizlere lütfedilen manevi diriliş ve yükseliş fırsatlarıdır.

Üç aylar insanın geçmişin muhasebesini yaparak yarınlara umutla bakma fırsatı bulacağı, hatalardan arınıp hayırlı işlere yöneleceği bereketli bir mevsimdir. Bu kutlu zaman diliminde ihtilaflarımıza rağmen hoşgörü ile birbirimize tahammül ederek birlikte yaşayabileceğimizi, farklılıklarımızı hayra vesile kılabileceğimizi; sevgi ve saygının esas olduğu bir dünya oluşturmanın önemini daha iyi idrak edeceğiz.

Üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisi mesabesinde olan Regaip Kandili 22 Mart perşembeyi Cumaya bağlayan gece ihya edilecektir.

Regaip Kandili Yüce Rabbimize yürekten yöneliş ve yakarışın, günahlardan arınmanın, nefsimizin yanıltıcı arzu ve isteklerinden uzaklaşmanın imkânıdır.

Bu mübarek gecede akrabalık ilişkilerimizi, komşularımız ve çevremiz ile olan bağlarımızı, doğruluk ve dürüstlüğün, hak ve hukuka riayetin, barış içinde yaşamanın, kutsala saygının en üstün değerler olduğunu hissederek yüreğimizi ve aklımızı bu minval üzere yenileriz.

Regaib kandilinin Adamıza, Milletimize ve tüm İslam Ümmetine birlik ve berberlik getirmesini, Ülkemizin bütün camilerinde Regaib kandili dolayısıyla yapılacak duaların kabul olması temennisi ile bu mübarek gecenin insanlığın hidayetine, barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Rabbimden niyaz ederim"


22.03.2018 Okunma Sayısı: 403

 


Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Günlük Gazeteler