- Aidat ve bağışlarınızı .......... Şubesi, Şube Kodu:246, Hesap No: .... nolu hesaba yatırabilirsiniz.
Duyurular

WEB SİTEMİZ EN GÜNCEL HALİYLE YAYIN HAYATINA BAŞLAMIŞTIR...


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Isparta Hava Durumu
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,8253   5,8358
EURO 6,5519   6,5637
       
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 5
Dün: 32
Toplam: 24170
1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLU OLSUN
 
 

1 Mayıs “Emek en yüce değerdir” diyenlerin bayramıdır. 1 Mayıs, bir mücadelenin simgeleşmiş tarihsel adıdır. İnsan öğrenmek, üretmek, okumak, araştırmak, hayatını kazanmak, geçimini temin etmek, toplumda bir şeyler yapmak için emek sarf eder. “Emek” insan için kutsaldır, en önemli beşeri sermayedir. Ürettiğidir, gururudur, varlığını ortaya koyabilme gücü ,saygı görme ve göstermesinde bir vesiledir.

Emeğini, alın terini ortaya koyarak üretim yapan, ürettikleriyle milli gelirimize büyük katkılar sağlayan, ülkemizin ekonomik yönden  kalkınmasında  büyük rol alan  işçi ve emekçi  kardeşlerimizin sosyal ve ekonomik hayatta katkılarının olduğu aşikârdır.

Ülkemizin ve çalışma hayatımızın vazgeçilmez unsurları; vatanımızın her köşesinde sahip oldukları en önemli değer olan emekleriyle, milletimizin ihtiyaçlarını karşılayan  işçi ve emekçi kardeşlerimizin  bayramı olan  1 Mayıs’ı alelade bir kutlama günü olarak değil, bir düşünme, muhakeme, birlik, beraberlik ve kardeşlik günü olarak idrak etmemiz gerekiyor.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü Barış, dostluk, kardeşlik ve dayanışmanın simgesi olarak geçirilmesi, emeğin ve ekmeğin kutsiyeti ideolojiye kurban edilmeden, emeğe ve kardeşliğe yakışmayan tüm eylemlerden kaçınılarak, zıtlaşma yerine uzlaşma sağlanarak bayram havasında geçirilmesi temenni ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm işçi, emekçi kısacası emeğin taraftarı tüm kardeşlerimizin ve ülkemizin   1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜNÜ kutluyoruz”

SÜDER YÖNETİM KURULU

 


01.05.2018 Okunma Sayısı: 919

 


Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Günlük Gazeteler