- Aidat ve bağışlarınızı .......... Şubesi, Şube Kodu:246, Hesap No: .... nolu hesaba yatırabilirsiniz.
Duyurular

WEB SİTEMİZ EN GÜNCEL HALİYLE YAYIN HAYATINA BAŞLAMIŞTIR...


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Isparta Hava Durumu
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,8253   5,8358
EURO 6,5519   6,5637
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 5
Dün: 32
Toplam: 24170
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
 
 

30 Ağustos vatanımızı işgal edenlere karşı, milletimizin birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde verdiği eşsiz kurtuluş destanının adıdır.

Şanlı tarihimizin değerli anlarından biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramının 96. yıl dönümünü, milletçe idrak etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Tarihi üstün başarılarla dolu Türk Milletinin övünç abidesi olan 30 Ağustos Zafer’ i, milli değerlerini ve birliğini muhafaza eden bir milletin en zor şartlarda bile esaret altına alınamayacağının tarihsel ispatıdır. Şüphesiz ki bu büyük zafer, tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir ki; Türk milleti, vatanı ve milletinin varlığı ve birliği söz konusu olduğunda, şartlar ne olursa olsun canını seve seve verebilmektedir.

Bu aziz milletin her bireyi; Türk’ün onuru, bağımsızlığı, kutsal toprakları, şanlı bayrağı, vatanı ve milletinin bölünmez bütünlüğü ve huzuru uğrunda, bütün varlığını feda edebilecek yüksek bir karaktere sahiptir. 30 Ağustos zaferimizin 96. Yıldönümünde mensubu olmakla iftihar ettiğimiz asil Türk miletine ve onun gözbebeği kahraman ordumuz TSK mensuplarına şehit ve gazi ailelerimize ‘kutlu olsun’ dileklerimizi iletiyor başta zaferin mimarı cumhuriyetimizin kurucusu Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere silah arkadaşlarını vatanımızın bekası uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi kahraman gazilerimizi rahmet minnet ve saygıyla anıyoruz. Zafer Bayramımız kutlu olsun. Ne mutlu Türk’üm diyene…

SÜDER YÖNETİM KURULU


30.08.2018 Okunma Sayısı: 264

 


Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Günlük Gazeteler