- Aidat ve bağışlarınızı .......... Şubesi, Şube Kodu:246, Hesap No: .... nolu hesaba yatırabilirsiniz.
Duyurular

WEB SİTEMİZ EN GÜNCEL HALİYLE YAYIN HAYATINA BAŞLAMIŞTIR...


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Isparta Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,3412   5,3508
EURO 6,0565   6,0674
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 166
Dün: 118
Toplam: 18234
  HABERLER


   30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
  30 Ağustos vatanımızı işgal edenlere karşı, milletimizin birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde verdiği eşsiz kurtuluş destanının adıdır. Devamı..

   17 AĞUSTOS 1999 DEPREMİ MESAJI
  17 Ağustos 1999, henüz şafak sökmeden garip bir uğultuyla gelen doğal afet bebeği anasından, evladı babasından, haneleri mutlu dünyasından söküp götürmüştür. Devamı..

   SÜTÇÜLER KÜLTÜR VE SANAT ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR
  Her yıl geleneksel olarak kutlanan Sütçüler Kültür ve Sanat Şenliklerinin bu yıl 30'uncusu düzenleniyor. Devamı..

   SÜDER YÖNETİMİ VE GÜNAYDIN’DAN BAŞKAN ÜSTÜN’E GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
  SÜDER Yönetimi ve Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya GÜNAYDIN ile eşi Dilek GÜNAYDIN Sütçüler Belediye Başkanı Mustafa ÜSTÜN’ü evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Devamı..

   DERNEĞİMİZDE TOPLU SMS SİSTEMİNE GEÇİLMİŞTİR
  Derneğimiz üyeleriyle etkili, kolay ve verimli bir iletişim kurabilmek amacıyla 1 Haziran 2018 tarihi itibariyle bilgisayar tabanlı SMS sistemi devreye girmiştir Devamı..

   SÜDER ISPARTA BELEDİYE BAŞKANI YUSUF ZİYA GÜNAYDIN'I ZİYARET ETTİ
  Isparta Sütçülerliler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği (SÜDER) Başkanı Erkut ÜNVEREN ve Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya GÜNAYDIN’a nezaket ziyaretinde bulundu. Devamı..

   19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA
  Gençler! Cesaretimizi kuvvetlendiren ve devam ettiren sizsiniz. Siz almakta olduğunuz irfan ve terbiye ile, insanlık meziyetinin, vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli sembolü olacaksınız. Ey yükselen yeni nesil! Gelecek sizindir. Devamı..

   ISPARTA'DA “GÜL FUARI VE ULUSLARARASI GÜL FESTİVALİ” BAŞLADI
  Devamı..

   10-16 MAYIS ENGELLİLER HAFTASI
  Engellilik doğuştan ya da sonradan kaza veya bir hastalık sonucu bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yetilerini belirli derecelerde ya da tamamen kaybetmiş ve bu sebeple normal yaşamın getirdiği standartlara uyamama durumudur. Her yıl 3 Aralık Uluslararası Engelliler Günü olarak kutlanırken ülkemizde de 10-16 Mayıs... Devamı..

   1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLU OLSUN
  1 Mayıs “Emek en yüce değerdir” diyenlerin bayramıdır. 1 Mayıs, bir mücadelenin simgeleşmiş tarihsel adıdır. İnsan öğrenmek, üretmek, okumak, araştırmak, hayatını kazanmak, geçimini temin etmek, toplumda bir şeyler yapmak için emek sarf eder. “Emek” insan için kutsaldır, en önemli beşeri sermayedir. Ürettiğidir,... Devamı..

   3'ÜNCÜ SÜDER ZEYTİN DALI TURNUVASI ŞAMPİYONU GÜMÜ SPOR
  Derneğimizn tarafından düzenlenen 3'üncü SÜDER Zeytin Dalı Futbol Turnuvası nefesleri kesti. Şampiyon GÜMÜ Spor olurken Sarımehmetler Spor ikinci,Çandır Spor  üçüncü ve Beydili Spor dördüncü oldu. Devamı..

   23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI
  Birinci Büyük Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920 günü kurulmasının onuruna, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından bütün Dünya çocuklarına hediye edilen ve her yıl kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98. yılını, büyük bir milletin mutlu bireyleri olarak kutluyoruz. Devamı..

   3 ÜNCÜ SÜDER FUTBOL TURNUVASI DAVET
  Derneğimizin her yıl düzenli olarak düzenlediği Geleneksel Halı saha Futbol Turnuvası 25 MART 2018 Pazar Günü SAAT 13.00 te başlayacak. Futbol turnuvası açılış törenimize tüm hemşehrilerimiz ve dostlarımızı davet ederiz. Devamı..

   REGAİP KANDİLİ KUTLAMA MESAJI
  Devamı..

   DÜNYA DOWN SENDROMLULAR GÜNÜ MESAJI
  Bugün Dünya Down Sendromu günü. Hepimizin bildiği gibi Down Sendromu olarak nitelendirilen genetik farklılık canlılarda bulunan 21. sıradaki kromozomun 3 tane oluşundan geliyor. Bu nedenle her yıl üçüncü ayın yirmi birinci günü, Down Sendromuna dikkat çekiyor, Down Sendromlu bireylerimizin hayatlarına destek olmak... Devamı..

   14 MART TIP BAYRAMI KUTLAMASI
  SÜDER olarak insanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren tıp çalışanlarımızın insan yaşamına saygıyı ifade eden 14 Mart Tıp bayramını kutluyoruz. Devamı..

   ISPARTA'DAN SÜTÇÜLER'E GÜNÜ BİRLİK GEZİ
  Sütçüler'de boş veya dolu bir evi olan hemşehrilerimize yönelik olarak Eko kültür proje kapsamında yöresel ürünlerimizi yerinde görmek ve envanterini çıkarmak için bu işe gönüllü bir hemşehrimizin finansmanında, sütçüler cuma pazarına alışveriş yapmak ve yöresel ikramlı kahvaltı sofrası keyfi yaşamak isteyenler pazar... Devamı..

   MUSTAFA ÜSTÜN ISPARTA DA HEMŞEHRİLERİ İLE BULUŞUYOR
  Yapmış olduğu hizmetlerle ilçemize büyük değerler kazandıran Sütçüler Belediye Başkanımız sayın Mustafa ÜSTÜN, ilçemiz için hayati önem arz eden konularda konuşmak ve projelerini, fikirleri hemşireleri ile paylaşmak için 22 Aralık Cuma günü saat: 15.00 de  6 Mart Atatürk Caddesinde bulunan Öğretmen evi toplantı... Devamı..

   RAZİYE BALCI ETNOĞRAFYA MÜZESİ SİZLERİ BEKLİYOR
  Değerli hemşehrimiz Raziye Balcı tarafından Torosların tepesinde Sütçüler Boğazköy Balcılar mahallesinde tamamen amatör bir ruhla kurulan bu Etnografya müzesi, bir kadının ülkemiz genelinde ilk oluşturduğu bir müze galeridir.  Devamı..

   SÜTÇÜLER’DE TURİZM
  Doğasıyla, kültürüyle Sütçüler ilçesi büyük bir zenginliğe sahip. Sütçüler Belediyesi tarafından yapılan tatil köyü düzeyinde ziyaretçilere fırsatlar sunuluyor. Melikler Köprüsünün de yapılmasıyla ilçeye ulaşımda daha kolaylaştı. Ancak İlçe Belediye Başkanı Mustafa Üstün, Çandır, Müezzinler ve Sütçüler arasındaki... Devamı..
1 2 Geri İleri 
Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Günlük Gazeteler